Bolesť močového mechúra

Dobrý deň,3 roky užívam antibiotiká na opakované zápaly močového mechúra,mám oslabený imunitný systém,neustále bolesti močového mechúra,časté močenie,ktoré liečim Algifenom-ten mi pomože na chvíľu a opakuje sa to znova. Neustále som v bolestiach.Som operovaná na tvt pásku a 2x vypalované zápalové ložisko v močovom mechúri.V pravej ľadvine mám piesok a v ľavej malú cystu.Mám tieto diagnózy:nešpecifikovaná neuromuskulárna dysfunkcia močového mechúra, intersticiálna cystitída/chronická/, stresová inkontinencia moču.Po gynekoligickej stránke mám výsledky negatívne a nemám ani chlamídie.Bola som aj na CT a cystoskopii moč.mechúra.Na CT bola zistená malá cysta v pravej ľadvine a v ľavej piesok a močový mechúr,že je v poriadku.Navštívila som 3 urológov a nikto mi nevie pomocť od bolesti,všetci mi dávajú len antibiotiká a Algifen od bolesti. Prosím poraďte mi.Ďakujem Taťána.

(8. 11. 2011 11:00:52)

ahoj tatana,ja mam take iste problem,ale neviem ci je to spojene s mechurom alebo len mocove cesty. mavam opakovane zapaly, caste mocenie,paliva bolest pri moceni..opakuje sa mi to hlavne po sexe a sme s priatelom uz zufali,lebo to mam takmer kazde dva mesiace a neviem co robit..som tiez v zahranici o co je to tazsie,ale bola som aj doma u urologa, skontroloval mi mechur a vsetko v poriadku,ale ja viem,ze nieco so mnou je a uz som unavena s nekonecnych zapalov…pokrocila si niekam od toht tvojho prispevku?

(8. 11. 2011 23:52:09)

Dámy ja mávam tieto problémy tiež často aj 5x do roka a tento rok som to mala iba 1x zatial, potom ako mi lekár predpísal urovaxon, som brala kvapky od doktora jonáša/joalis-joalis.sk urinodren/ a potom som začala brať probiotiká SIMBIO a kaýdý den pijem nejaký urologický čaj, bud žihlavu, vrbovku malokvetú, alebo kde je pýr, a hladám na internete ktoré bilnky na to sú..a zatial s ami to vyhýba….skúste tie probiotiká posilniťi imunitu a potom tie čaje…želám všetko dobré….Andrea

(11. 11. 2011 8:00:34)

Prajem pekný deň,ja som mala v mladosti také problémy ako vy./ Mám 55 rokov/Aj keď som namočila ruky do studenej vody, už som mala rezák. Suseda mi poradila odvar z petržlenovej a zelerovej vňate asi liter denne. Samozrejme pozor na alergie a tehotenstvo,vtedy sa nesmie odvar piť, to už podľa seba musíte vedieť,aby ste si neublížili. Na druhý – tretí deň bolo dobre.Odvtedy mám v mrazničke zásobu zelenych vňatí neustále. Dávať pozor na nachladnutie od nôh,studené sedačky v aute,mám tam dekové podložky celú zimu.Treba sa vyvarovať aj takýchto vecí.Mária.

(11. 11. 2011 8:19:15)

P.S.Pri pochybnostiach sa opýtajte aj lekára, či môžete piť tento odvar.