Bolesť na špičke penisu

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či by ste mi nevedeli poradiť. Mám taký problém, že po súloži ma začal nejako bolieť žaluď, ale len na jednom mieste. Je bez zmien ani modrina ani nejaké sfarbenie, skrátka nič. Je to niečo ako keby ste sa pichli špendlíkom do prsta a nie je to vidieť ale bolí to. Domnievam sa, ako keby som sa tam pichol možno z malých chĺpkov z priateľkinho prirodzenia. Na dotyk to bolí, je tomu ale dva týždne. Bolesť je cítiť, keď si na tom pritlačím prstom, ale radšej som sa vás chcel spýtať, čo by to mohlo byt. Trochu ma to znepokojuje nastalo to hneď ako sme skončili súlož. Za odpoveď ďakujem.

(12. 9. 2009 19:12:33)

Som síce len pôrodná asistentka, takže názor lekára to nebude, ale ja si myslím, že to je len podráždené. pokiaľ vás to ani nepáli, nesvrbí ani nič podobné, tak ste si to len asi narazil a podráždil pri samotnom styku. To môže bolieť aj dlhšiu dobu. Nič vážne to asi nie je.

(13. 12. 2009 23:48:19)

Dobry den chcel by som sa opytat ohladom pohlavneho styku.Ked mame s priatelkou suloz a vnikam donej thak ma boli zalud,ale ne cely, len ten okraj a je to dost neprijemne lebo ma to boli ,na dotyk ma neboli a predkozku si pretiahnem cez zalud, sice ked ho mam stoporeneho thak len po okraj zaluda dalej to uz nece ist,islo by to aj lebo ma nic neboli ale ta uzlicka my to nedovoli Dakujem za rady. Dovidenia