Hnedý výtok trvajúci už niekoľko dní

Dobrý deň, bola som týždeň na relaxačnom pobyte v kúpeľoch a už od prvého dňa som tam mala hnedý výtok a miernu bolesť v podbrušku ako pri menštruácii, už som týždeň doma a výtok + mierna bolesť + mierna bolesť v prsiach pretrvávajú. Mala som nechránený styk, no to tak pred mesiacom a od vtedy som už raz mala menštruáciu. Neviem čo mi je, som unavená, no nie je to možné z tých kúpeľov, kde som sa kúpala v termálnej teplej vode 35°C, reakcia na vodu (do bazénov som používala tampón), či nejaké prechladnutie? Ďakujem za odpoveď.

(12. 9. 2009 19:19:32)

No ja si osobne myslím, že by ste mala ísť na vyšetrenie. Môže to byť čokoľvek a len vyšetrenie u lekára môže prísť na pravú príčinu vášho problému.

(29. 9. 2009 21:02:12)

ja som mala pohlawny styk asi pred 3 tyzdnami…menstruacia mi meskala 6 dni… od kedy mi skoncila mawam aj ja takyto vytok…

(19. 5. 2010 19:47:34)

Ja som asi pred mesiacom a pol mala tiež nechránený sex. Menštruácia mi meškala cca. 10 dní, tehotenský test mi vyšiel negatívny. Dostala som menzes, no odvtedy ma pobolievajú prsia (ako pred menzesom, ale zakaždým, keď sa ich dotknem, alebo ležím na bruchu). Po poslednej menštruácii (od nechráneného styku je to druhý menzes) som po dvoch dňoch špinila, t. j. mala som slabý hnedý výtok, ktorý prešiel, no po 3 dňoch sa znovu objavil. Dokonca raz zo mňa vyšiel aj akoby zrazený výtok. Nechápem tomu. Doteraz som sa s ničím takým nestretla, výtoky mám od nepamäti, no boli mliečnej farby bez zápachu. Chcem ísť ku gynekologičke, no najprv musím vziať odvahu na odber krvi.