Hrčka, ktorá ma trápi

Mam problem,ktory sa tyka hrcky na lavej strane mieska,ktora je vo velkosti sosovice.Citim ju niekolko rokov.Predtym bola velmi mala asi ako sezamove semienko a teraz sa mi to zvacsilo.Navstivil som urologa,ktory mi urobil sono s tvrdenim,ze na semenikoch nic nemam.Ja som mu tvrdil,ze nie na semenikoch ale na miesku.Poslal ma domov a ja uz na dalsie vysetrenie nepojdem.Ta bolest nie je velmi vyrazna,ale niekedy na tom mieste pocitujem bolest.Okrem toho pri stoporeni penisu na jeho zaciatku sa mi kazde rano,ale niekedy aj v priebehu dna objavi ako keby krcova zila aspon to tak vypada.Je zhrubnuta a dalej je tensia,mam pocit ako keby na tom mieste bolo nieco upchate. Dakujem za vasu radu.

(18. 11. 2009 20:40:33)

Ako je to s vašou sebaúctou a odhodlaním riešiť problém. Ak vás odradí jeden nekorektný prístup lekára… Jediná rada je premôcť pocit potupy, že vás niekdo poslal domov s tým, že vám nič nie je a vyhľadať iného lekára, ktorý sa vám bude venovať a bude brať váš problém vážne. Spraví vám odbery, sono a bude vás počúvať, keď mu budete vysvetľovať svoje obavy. Výborný urológ bol Mudr. Filo, ale je to už 10 rokov čo som u neho bola a tak neviem, či sa nezmenil pokiaľ ide o prístup. Skúste a potom znovu a znovu…veď ide o VÁS. Takže sa do toho pustite. Y

(1. 12. 2009 14:06:46)

Vyhladajte lekára,niekoho z iným prístupom..pretože to nieje normalne, a možte mať skryty problém.., ale pokiaľ sa necítite, a myslíte si, že niečo nieje v poriadku treba vyhľadať skutočne iného lekára..A nemali by ste to podceniť.