Rybací zápach

Dobry den, ja mam uz pomerne dlho stale sa vracajuci problem, ked mame s priatelom nechraneny pohlavny styk, vzdy potom mam vytok, ktory nesposobuje svrbenie, ale je ho citit rybami. Ide o to, ze vzdy ked ma doktor prelieci, tak je to v poriadku, az do vtedy, kym nemame s priatelom ten nechraneny styk. A je tu este nieco, myslim si, ze on je prenasacom nejakej choroby, lebo z jeho penisu je citit ten zapach takisto. Hovorila som to aj doktorovi ale povedal, ze kym nepride priatel, zatial mu nevie nic predpisat,lenze viete,ako je to s muzmi… Preto by som sa touto cestou chcela opytat, ako sa to da u chlapov liecit. Pocula som o kreme Dalacin C, viem, ho zohnat bez receptu,len potrebujem niekoho, kto mi poradi. dakujem.

(22. 3. 2010 19:38:12)

to je preto,lebo po sebe veľmi túžite-nie choroba…

(22. 3. 2010 19:38:36)

ja to teraz prežívam tiež…

(12. 5. 2010 22:08:09)

Moja je uplne zbytocne aby si sa liecila ak sa neprelieci aj on.Je to od neho egoisticke,osrala by som takeho partnera!!!!!!!!!!§

(16. 8. 2010 20:43:51)

ano, su veci, ktoré nepotrebujú predpis, alebo sa nemusí ten lekár priamo stretnúť s tvojím partnerom. Zažila som podobný prípad, a lekár mi dal tabletky aj krém a automaticky ich predpísal aj jemu, pretože by sme si to stale vracali, raz ja jemu, a keby som sa zas ja vyliečila, tak on mne. No ten môj nenaliehal, preto, ak to nechce dobrovolne, bohužiaľ budeš to musieť riešiť. Povedz mu, že kým sa neprelieči aj on, nechceš s nim spavať, aby ti to nevratil, alebo aspon nie bez ochrany… Veľa šťastia.