Opuchnutý penis

Srdečne vás zdravím a veľmi súrne vás chcem poprosiť o radu pre môjho 3ročného synčeka. Včera sme boli u urológa keďže sa syn sťažoval na bolesť pipíka a mal ho aj opuchnutý. Doktor mu stiahol predkožku a vyčistil, keďže tam mal ešte veľa bieleho mazu okrem toho aj zelený hnis. Celé mu to vyčistil a namastil. Bolo to strašne traumatické.Včera som mu s tým nemala robiť nič. Ale dnes som mu to chcela sprchovať ale bolelo ho to a tak som mu to trošku stiahla ja, išlo mu to celé ľahko, no strašne som sa zľakla mal to tam hlbšie celé červené až to vyzeralo na krv, ale tá mu netiekla,no zľakla som sa a malý veľmi plakal. Musela som mu to osprchovať veď od včera to nemal umyté. Čo mám robiť aby som mu neublížila?

Pretiahnutie predkožky

Chcel by som sa opýtať koľko by sa mala dať pretiahnuť predkožka cez žaluď, keď je stoporení. Mne to ide iba kúsok za žaluď cca pár milimetrov a potom to už drží uzdička, tak chcem sa opýtať, či je to v pohode a nemusím sa ničoho báť pri sexe. Sex s kondómom som už mal troška šiel zle navliecť, ale inak pohodička ďakujem za odpovede.

Úzka predkožka a uzdička

Dobrý den, mám problém s úzkou predkožkou, v kludnom stave mi ide pretiahnut cez žalud, avšak pri vzrušení je problém udrzať stiahnut predkozku, zacne silná bolset, tak musím dat predkožku naspäť, možno za to može aj krátka uzdička, ktorá taha žalud dolu, ako mam postupovat?da sa to operovať? kolko trvá zákrok a je hradený poisťovnou, prípadne kolko stojí takýto zákrok? Treba odstrániť predkožku alebo sa len upraví aby sa dala stahovať?

Bolesť penisu

Mám problém so svojim penisom a fakt nem8m šajnu čo to može byť. Proste keď si stiahnem predkožku všetko čo je pod ňou ma na dotyk bolí, proste sa nemožem dotknúť ani žaluďa ani kožky podním. Všimol som si to už dávno keď som si prvý krát stiahol predkožku. Fakt by som potreboval vedieť, čo by to mohlo byť a či sa to dá liečiť, keď áno tak ako prosím poraďte mi.

Bolesť semenníkov

Dobry den pan doktor! Moj problem ma dost velmi trapi,lebo vlastne neviem co mi je.Bol som 2x u urologa a ten povedal,ze z urologickej stranky som v poriadku.Nechapem to vsak.Mam problem s bolestou v semennikoch.Ta bolest je raz v jednom inokedy v druhom.Je to najviac pri sedeni.Ked dlhsie sedim sa mi to najskor objavi,pri stati a lezani menej.